loading

Ege – Marmara Turları

Ege - Marmara Turları

Ege – Marmara Turları ülkemizin en popüler ve en çok tercih edilen turları arasında yer alıyor. Ege bölgesi turistik olanaklar bakımından ülkemizin en zengin bölgelerinin başında geliyor. Aynı şekilde Marmara bölgesi de benzer nitelikte önemli bir turizm merkezi. Çok sayıda gezilecek, görülecek mekan ve bölge var, diyebiliriz. Bu makalemizde Marmara ve Ege bölgesinde öne çıkan önemli turları sizler için listeledik.

Bu turlar birden fazla tur acentesi ve turizm firması tarafından organize ediliyor. Yurtdışı ve yurt içi yüzlerce turist katılımıyla büyüyor. Peki, en çok tercih edilen ve popüler olan turlar hangileri?

En Önemli Ege ve Marmara Turları

  1. İstanbul tarihi yarım ada turu: Genellikle VIP Transfer ve Tur hizmeti sunan bizim gibi acenteler ve firmalar tarafından organize ediliyor. Sizi havalimanından alıp tarihi yarım adaya götürüyor, önemli mekanları gezdiriyoruz. Konuştuğunuz dilde rehberimizle birlikte günübirlik veya birkaç günlük özel tur organizasyonları sunuyoruz. Bizim gibi onlarca benzer yapı ve çeşitli olanaklarla tur hizmeti sunan meslektaşlarımız var.
  2. İstanbul boğaz turu: Araçlı ve gemili olmak üzere iki şekilde boğaz turu organizasyonu yapılıyor. Biz, VIP araçlarla boğaz turu organize ediyoruz. Ancak gemi veya yatlarla da boğaz turları mevcut. Dilediğiniz turu tercih edebilirsiniz.
  3. Sakarya Sapanca Turu: Bu turlar İstanbul havalimanı veya Sabiha Gökçen havalimanından karşılamalı genelde başlıyor. Yine lüks araçlarla sizleri alıyor ve Sakarya Sapanca bölgesine götürüyoruz. Yine rehber eşliğinde tarihi mekanları, doğal güzellikleri günübirlik olarak sizlere sunuyoruz.
  4. Çanakkale Anzak Günü Turları: Biz, bu kapsamda VIP hizmet konseptinde Anzak günü turları organize ediyoruz. Havalimanından alımınızı yapıyor, Çanakkale’de otelinize bırakıyoruz. Akabinde Anzak koyu, arı burnu, Con bayırı, Çanakkale Şehitlikleri vb. gezilerini yapıyoruz. Talebiniz dahilinde rehber tahsis ediyoruz. Bizim dışımızda profesyonel olarak grup turları düzenleyen meslektaşlarımız da var. Doğrudan İstanbul’ın belli toplanma bölgesinden turu başlatıp, sizleri Çanakkale’ye götürüyor ve turunuzu başlatıyorlar.
  5. Efes Antik Kenti turları: Kuşadası veya İzmir’den alımlı Efes Antik Kenti’ne tur düzenlemeleri yapılıyor. Ayrıca bazı firmalar İstanbul veya Antalya’dan da tur hizmeti veriyor. Size uygun olanı tercih edip, katılabilirsiniz.

İstanbul içi tüm özel turlarınızda veya Çanakkale, İzmir vb. bölgelere transferlerinizde sizlere yardımcı olabileceğimizi belirtmek isteriz. 7/24 bize ulaşabilir ve transfer veya tur rezervasyonlarınızı başlatabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
Canlı Destek
Merhaba,
Transfer mi Tur mu talep ediyorsunuz?