loading

Yolculuk ve uzun mesafeli seyahatler için çok farklı seçenekler insanlara sunulmuştur. Kara, hava, deniz ve demir yolları ile uzun mesafe yolculukları yapılmaktadır. Yolcular uzun mesafede rahatça yolculuk yaparken bazen kısa mesafe yolculuklarında çok fazla sorun çıkabilir. Kısa mesafe sürücülü araç kiralama girişimi özellikle yoğun trafiğin olduğu yerleşim birimlerinde çok önemli fırsatlar yaratmıştır. Bölgeyi çok iyi bilen ve gelişmiş navigasyon sistemi kullanan sürücüler yolculuğun çok daha rahat geçmesini sağlayacaktır.

Araç kiralama konusunda hizmet alternatifleri çok geniştir. Güvenilir bir araç ve güvenilir bir sürücü ile kafanız rahat ve gönlünüz huzurlu olur. Canınızı emanet ettiğiniz şoförlerin işinde çok iyi olması gerekir. Araç ve sürücü kalitesi ile yolculuklar çok keyifli bir etkinliğe dönüşür.

Sürücülü Araç Kiralama Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Araç kiralarken şoförlü bir araç tercihi üzerinde durmalısınız. Gece uçaktan inan biri araç sürerken zorlanabilir. İşi zaten bu olan şoförler sağlıklı bir yolculuk için esas tercihtir. Yola konsantre olan sürücüler kaza yapmaz ve güvenli bir ulaşım imkânı sağlar. Bazen yeni gittiğiniz bir yerleşim biriminde yollara aşina olmayabilirsiniz. Bu yolları çok iyi bilen bir şoför önemli bir şanstır. Ayrıca trafiğin yoğun olduğu şehirlerde daha sakin güzergâhları tercih etmek gerekir bunun için yolları bilen sürücüler önemli avantajdır.

Sürücülü araç kiralama (Rent a Car with Driver)hizmeti ve avantajları genel olarak çok önemli konulardır. Araçların kalitesi ve sürücülerin uzmanlığı sayesinde çok daha rahat bir şekilde yolculuk yapma imkânı ortaya çıkar. Koltuğa yaslanıp emniyet kemerini bağladığınızda, size düşen yolculuğun tadını çıkarmak olacaktır. 

Sürücülü Araç Kiralama Fiyatları

Ulaşımda kalite ön plana çıkarken emniyeti sağlayan unsurların başında usta sürücüler gelir. Ekonomik ve rahat ulaşım beklentisi ile bu beklentiyi karşılayan güvenilir araçlar, ulaşım konusunda kolaylıkların kaynağı olmuştur.

Sürücülü araç kiralama fiyatları değişkendir ve ekonomik ulaşımda insanlara yol gösterir. İster iş olsun isterse de gezi amaçlı olsun sürücüler sayesinde araçlar daha emniyetli ve kullanışlıdır. Yol güzergâhını bilen usta şoförler sizin için rahat yolculuk anlamı taşır.

Araçlarımız

Tüm araçlarımız son model, lüks ve bakımlıdır. Referanslarımızla araçlarımızın konforu ve özellikleri hakkında bilgi teyidi yapabilirsiniz. Genel itibarıyla tüm VIP transfer ve sürücülü araç kiralamada Mercedes-Benz Vito kullanıyoruz. Buna ek olarak Mercedes-Benz Sprinter, C200, C Klas, M Klas gibi lüks araçlarımız ve Volkswagen Crafter, Maserati vb. araçlarımız mevcut.

7/24 bize ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
Canlı Destek
Merhaba,
Transfer mi Tur mu talep ediyorsunuz?