loading

VIP Transfer Minibus

VIP Transfer Minibus

VIP Transfer Minibus kişiye özel bir transfer hizmetidir. Bu hizmet daha çok havalimanı transferleri için tercih edilir ve kullanım kapsamı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. VIP transferlerin en önemli özelliği yolculara hızlı, güvenli ve konforlu hizmet sunmasıdır.

VIP Transfer’in Avantajları Nelerdir?

  • VIP transfer hizmeti için personeller sizi belirlediğiniz yerde karşılayacaktır. Bagajınızı araca yükledikten sonra gideceğiniz yere VIP konforunda ulaşın.
  • VIP transfer sağlayan sürücüler profesyonel eğitimden geçirilmiştir. Sonuç olarak, hizmeti alan müşteriler daha güvenli bir seyahat deneyimi yaşarlar.
  • VIP Transfer Hizmetinde kullanılan araçlar son teknoloji ile donatılmıştır. Seyahatiniz sırasında günlük işlerinizi aksatmadan konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.
  • Zamanınızı verimli kullanmak istiyorsanız, toplu taşıma veya kendi aracınıza kıyasla zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  • VIP ulaşım hizmetlerinde kullanılan araçlar, diğer ulaşım araçlarına göre daha geniş hacme sahiptir. Bagaj kısıtlaması yok ve gitmek istediğiniz yere kolay erişim.
  • VIP transfer hizmet bedeli, rezervasyon sırasında yolculara bildirilecektir. Gezi sonunda herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.
  • VIP transfer hizmeti, özellikle uzun mesafeli seyahatler için en ekonomik ulaşım araçlarından biridir. VIP Transfer Hizmeti, diğer ulaşım araçlarında geçerli olabilecek ek bagaj ücretlerini talep etmez.
  • Keyifli bir seyahat deneyimi sağlamak için gemide çeşitli lezzetler hazırlanır.

VIP Transfer Minibüs Hizmeti

İş seyahatleri, grup seyahatleri, konferanslar, seminerler ve daha fazlası için VIP Transfer Minibus hizmeti uygun fiyata sunulmaktadır. Bu havalimanından şehre ve şehirden havalimanına yolculuk, konforun en önemli öncelik olduğu yolculuğu kısa ve sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyor. Sigortalı ve düzenli servis hizmeti verilen araçlar, yolcuların gidiş ve gelişlerini kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlar. 7/24 hizmet ile uygun fiyatlarla konforlu seyahatin keyfini çıkarın.

VIP Servis Otobüsü Hizmeti

VIP Transfer Minibus kalabalık yolculuklar için organize edilen modern bir otobüs kiralama, yolcuları havalimanından alır ve özel şoförle istedikleri adrese bırakır. Konforlu ve profesyonel bir yolculuk için araç üzerinde düzenli bakım çalışmaları yapılarak güvenli bir yolculuk sağlanmaktadır. Özel araç, minibüs ve otobüs seçeneklerinde sunulan ekonomik fiyatlı VIP hizmeti ile seçtiğiniz tarihler arasında refakat hizmeti, tercih ettiğiniz adresten 7/24 ayarlanarak sınırsız seyahat imkanı sağlanmaktadır.

Profesyonel Transfer Hizmetleri

VİP transfer hizmetiyle son model araçlarla konforlu bir yolculuk yapmanız uygun fiyatlarla sağlanmaktadır. Antalya‘nın merkezine ve ilçelerine ulaşımı ekonomik bir şekilde yapabileceğiniz gibi geniş araç seçenekleri ve size özel araç modelleri de bulunmaktadır. Kalabalık aileler, iş seyahatleri ve kongre programları için düzenlenmekte olan transfer hizmetlerinde, özel şoför imkanı da sunularak istediğiniz tarihler arasında size eşlik edilmektedir.

Düzenli bakımları yapılmış ve sigortalı araçlarla profesyonel bir transfer hizmeti, sizi havalimanından şehir merkezine ve ilçelerine kısa sürede ulaştırır. Ekonomik ve sorunsuz bir hizmet alabileceğiniz gibi aynı zamanda ek hizmetlerinden de yararlanabileceğiniz kurumsal seçenekler sunulmaktadır.

VİP Transfer Özel Araçlar

Son model araçlarla VİP transfer hizmeti sunmakta olan transfer, uzun süreli bir yolculuktan sonra şehir içinde sıkıntı yaşamadan ulaşımınızı tamamlamanızı sağlamaktadır. Bunun için son model araçların ve konforlu bir sürüş sağlayan malzemelerin düzenli bakımlarına özen göstererek, konusunda uzman ve deneyimli şoförlerle çalışılmaktadır.

Sizi havalimanından uzak bölgelere götürebilecek özel bir araç, profesyonel bir şoför eşliğinde yapacağınız yolculukta size eşlik edecektir. Uygun fiyatlar ve şehrin haritasını iyi bilen şoförler, trafiğin yoğun olduğu saatlerde bile yolculuğu hızlandırır. Havalimanından veya tercih ettiğiniz adresten, aracınız tarifeli saatinizden 30 dakika önce kapıda bekliyor olacaktır.

Görüşmeyi Başlat
Canlı Destek
Merhaba,
Transfer mi Tur mu talep ediyorsunuz?